Od dziś robimy sobie wolne :)

Wydaję się zawsze, że każdy rok szkolny jest bardzo długi, a na wakacje trudno się doczekać… Dzisiejszy dzień dowodzi jednak, że niekoniecznie tak jest. Kolejne wakacje już od jutra, a jeszcze nie tak dawno rozpoczynaliśmy ten rok szkolny. Rok szkolny, który obfitował w niezliczoną ilość wydarzeń, które ubarwiały naszą szkolną codzienność: imprezy szkolne takie jak: Dzień Sportu, Dzień Języków Obcych, Dzień Zdrowia, Gilusomania, Ostatni Dzwonek, Dzień Otwarty i wiele innych. Istotną część naszego szkolnego życia stanowiły współfinansowane przez UE projekty Erasmus+ i Giganci Edukacji. Były również konkursy, zawody sportowe i kolorowe, dzięki staraniom Samorządu Uczniowskiego, pozornie zwykłe dni lekcyjne. Mimo tak wielu atrakcji, na pierwszym miejscu stała rzetelna nauka, czego dowodem są wspaniałe wyniki uzyskane przez naszych uczniów. Aż 21 uzyskało promocję do klasy programowo wyższej z wyróżnieniem: Franciszek Chrostek z Ib i Łukasz Czernik z Ic – 5,33; Zuzanna Niesyto z 3b – 5.46; Oliwia Żydzik z 1a – 5.29, Amelia Dymek z 1c, Michał Maśka z 1b – 5.27; Kamil Oszek z 3a i Izabella Dobry z 1a – 5.13; Emilia Limańczyk z 2b, Emilia Lotawiec z 2a, Julia Wójcik z 3b – 5.07; Karolina Koczy z 3a, Daria Kurzyca z 3a, Magdalena Ormianin z 1a, Kinga Sandecka z 3a – 5.00; Patrycja Bartas z 1a – 4.93, Weronika Komraus z 3a – 4.92; Katarzyna Janas z 3a – 4.85, Edyta Kapica z 1c – 4.80; Adriana Dobry z 3a – 4.77; Konrad Olesik z 3a – 4.75. Warto również wyróżnić klasy, które uzyskały najwyższą średnią ocen (I miejsce – klasa Ia – 4,21; II miejsce – klasa Ic – 4,08; III miejsce – klasa Ib – 4,07) oraz najwyższą frekwencję (I miejsce – Ia – 91,54%; II miejsce z frekwencją 89,73,% klasa Ic, a III miejsce IIa – 87,3%) Na zakończenie tej miłej uroczystości p. Dyrektor Barbara Foltyn podziękowała wszystkim za udany rok szkolny oraz życzyła udanego odpoczynku wakacyjnego. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że nasza mała szkolna społeczność to tak na prawdę duża rodzina. Wspólnie cieszyliśmy się z osiągniętych sukcesów, z wdzięcznością wręczaliśmy naszym nauczycielom kwiaty i pomachaliśmy na „do widzenia”. Bo wakacje to tylko chwila. Sprawmy aby była wyjątkowa, niezapomniana, a jednocześnie bezpieczna i zdrowa. Do zobaczenia we wrześniu!

Joanna Kocioła

Bookmark the permalink.

Comments are closed.