Czas decyzji

Zbliża się ekscytujący, ale i nieco stresujący czas podejmowania ważnych decyzji dotyczących wyboru szkoły przez ósmoklasistów. Do tej pory mogli odwiedzić szkoły, sprawdzić oferty a nawet wziąć udział w zajęciach pokazowych i dniach otwartych. W tym roku jednak, z uwagi na ograniczenia spowodowane epidemią takiej możliwości nie ma. Ale od czego mamy Internet? Zamiast wizyty w realu LO w Gilowicach zaprasza przyszłych uczniów i ich rodziców na odwiedziny online (jak wszystko teraz). Wystarczy obejrzeć film i przenieść się rok wstecz żeby zobaczyć jak wygląda gilowickie liceum oraz co robiliśmy w ramach dni otwartych:

 

Jesteś ósmoklasistą lub rodzicem ósmoklasisty?

Szukasz szkoły ponadpodstawowej, która pomoże spełnić Twoje marzenia, da Ci możliwość edukacji na najwyższym poziomie i otworzy na świat? Jeśli odpowiedź brzmi tak – dobrze trafiłeś!

Zobacz ofertę LO w Gilowicach! Pełną atrakcji, nowości i innowacji! Po prostu musisz ją przeczytać!

W nowym roku szkolnym proponujemy Ci 4 nowoczesne i atrakcyjne możliwości na zdobycie wykształcenia i zawodu, który pozwoli Ci zrealizować swoje pasje i marzenia i uczynić z nich atrakcyjny pomysł na życie. Czytaj dalej…