Wielkanoc’2024

Niech radość z narodzin nowego życia, które symbolizuje Zmartwychwstanie Chrystusa, wypełni Wasze domy i serca. Życzę Wam obfitości wszelkich łask, zdrowia, pomyślności oraz niezapomnianych chwil w gronie najbliższych. Niech Wielkanoc będzie dla Was czasem wzmacniania więzi, otuchy i spokoju. Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Całej społeczności szkolnej życzy Dyrektor – Barbara Foltyn.

Boże Narodzenie 2023

Szanowni Nauczyciele, Pracownicy i Uczniowie.

W magiczny czas Bożego Narodzenia pragnę Wam z serca życzyć niezapomnianych chwil pełnych radości, ciepła i miłości. Niech te świąteczne dni przynoszą Wam spokój i szczęście, a Nowy Rok wiele sukcesów, spełnionych marzeń i zdrowia.

Niech te Święta Bożego Narodzenia oraz cały rok 2024 będą pełne harmonii i wzajemnej życzliwości.

Dyrektor Szkoły – Barbara Foltyn

Od dziś robimy sobie wolne :)

Wydaję się zawsze, że każdy rok szkolny jest bardzo długi, a na wakacje trudno się doczekać… Dzisiejszy dzień dowodzi jednak, że niekoniecznie tak jest. Kolejne wakacje już od jutra, a jeszcze nie tak dawno rozpoczynaliśmy ten rok szkolny. Rok szkolny, który obfitował w niezliczoną ilość wydarzeń, które ubarwiały naszą szkolną codzienność: imprezy szkolne takie jak: Dzień Sportu, Dzień Języków Obcych, Dzień Zdrowia, Gilusomania, Ostatni Dzwonek, Dzień Otwarty i wiele innych. Istotną część naszego szkolnego życia stanowiły współfinansowane przez UE projekty Erasmus+ i Giganci Edukacji. Były również konkursy, zawody sportowe i kolorowe, dzięki staraniom Samorządu Uczniowskiego, pozornie zwykłe dni lekcyjne. Czytaj dalej…

Koniec roku szkolnego.

Z okazji końca roku szkolnego życzę Wam niezapomnianych wakacji, pełnych przygód i beztroskiego czasu spędzonego z rodziną i przyjaciółmi. Niech ten czas pozwoli Wam na naładowanie baterii i nabranie nowej energii przed rozpoczęciem kolejnej przygody – nowego roku szkolnego.

Z okazji końca roku szkolnego pragnę również złożyć serdeczne życzenia dla wszystkich nauczycieli. Wasza praca jest niezwykle cenna, dzięki Wam uczniowie mają możliwość zdobywania wiedzy, rozwijania umiejętności i odkrywania swojego potencjału. Dziękuję wszystkim pracownikom za zaangażowanie, troskę i pasję, jaką wkładacie w swoje codzienne obowiązki. Szczęśliwego zakończenia roku szkolnego i wszystkiego najlepszego w przyszłości!

Dyrektor szkoły – Barbara Foltyn

Wielkanoc 2023

Niech dom będzie dla Was zawsze ostoją spokoju, a na stole nigdy nie zabraknie chleba. Niech Wielkanoc jednoczy i wzmacnia całą rodzinę. Niech nigdy nie zabraknie Wam tego, co w życiu najważniejsze: zdrowia, miłości i bezpieczeństwa.

Życzy dyrektor szkoły – Barbara Foltyn 

Boże Narodzenie 2022

 

Toż Dzieciontko sie nom rodzi
We stajynce betlejymski
Nawet Herod niy zaszkodzi
Ze Jezusa krol niyziymski.

Przi bydlontkach w żłobku leży
Durś pastuszki mu śpiywajom
I trzech myndrcow drapko bieży
Pokłon Jymu dyć skłodajom

Ze Wilijom wos niy dziwo
Że sie cuda nawet dziejom
Ech – Maryjo jest szczyńśliwo
Lica jyj tyż ciyngym śmiejom.

Pan nad pany choć maluśki
Wiarom wielki chnet sie stanie
Łod Dzieciontka gryfny buźki
Złu w świat leci z tym wyzwanie.

Niychej Wom Dzieciontko darzy
Zyszczy tako co sie marzy.

/Bronisław Wątroba/

Niech ten święty czas przyniesie Wam radość i spokój. Niech każda chwila Świąt żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was wszelkim dobrem. Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły oraz uczniom życzy dyrektor LO – Barbara Foltyn.