Ostatni dzwonek

Ostatni Dzwonek To już jest koniec…? Czyżby? Co prawda to ostatni dzień naszych maturzystów w roli uczniów LO Gilowice, w przeciwieństwie jednak do słów popularnej piosenki, to dopiero początek fascynującego dorosłego życia. Tym bardziej radosny, że wszyscy absolwenci ukończyli liceum i mają prawo przystąpić za kilka dni do matury. Przedpołudnie nasi maturzyści spędzili na wesoło, jak coś kończyć to z przytupem. Tradycyjnie już uczniowie klas trzecich przygotowali dla nich szereg „arcytrudnych” konkurencji, które gwarantowały powtórkę tak istotnych tematów jak: ile nóg ma mucha a człowiek przegród nosowych? jaki kolor piżamy miał na sobie wychowawca w dniu piżamy? kiedy fryzurę zmieniła historyczka? A ponieważ wiedza to nie wszystko rzetelnie sprawdzono także niezbędne do matury umiejętności: pokazywanie na migi tytułów bajek, śpiewanie przebojów czy gra w kamień – nożyce. Imprezę swoim występem uświetnił zespół muzyczny Giluś Band, który zaprezentował własną wersję hymnu pochwalnego na cześć naszej szkoły – hasło imprezy „Kocham LO Gilowice” zobowiązuje. Na zakończenie maturzyści wraz z wychowawcami posadzili pamiątkowe drzewko . Dzięki niemu wspomnienie o ich niezapomnianej obecności w naszej szkole pozostanie nie tylko w naszych sercach, ale i w szkolnym ogródku. Życzymy naszym maturzystom kilku dni odpoczynku, a po nim połamania piór!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.