Relacja z rozpoczęcia roku szkolnego

IMG_5451
NOWY ROK SZKOLNY 2022/2023 – CZAS ZACZĄĆ.
Podczas uroczystej inauguracji tego roku szkolnego Pani Dyrektor przywitała wszystkich po wakacyjnym odpoczynku, szczególnie ciepłe słowa powitania kierując do uczniów klas I, w tym roku grupy wyjątkowo licznej. Przedstawiła także plan pracy na nadchodzące miesiące, w tym szereg atrakcyjnych wyjazdów w ramach programu Erasmus+.

Tradycyjnie już istotnym elementem dzisiejszego dnia był wykład inauguracyjny, tym razem wygłoszony przez nauczycielkę języka angielskiego rozpoczynającą pracę w naszej szkole, Panią Olgę Klotz, która w wykładzie zatytułowanym „Edukacja Oknem na Świat” przybliżyła słuchaczom tak istotne zagadnienia jak tolerancja, humanitaryzm, antydyskryminacja, podkreślając równocześnie, jak ważną rolą dzisiejszej szkoły jest promowanie postaw społecznych opartych na wymienionych wartościach. Już jutro pierwszy dzwonek, czas nauki, pracy, spotkań z rówieśnikami oraz wspólnej zabawy. 
Życzymy wszystkim aby ten nowy rok był pełen wspaniałych przeżyć, wartościowej wiedzy i cennych umiejętności oraz poczucia spełnienia i sukcesu!
Joanna Kocioła
 
Bookmark the permalink.

Comments are closed.