Jesteś ósmoklasistą lub rodzicem ósmoklasisty?

Szukasz szkoły ponadpodstawowej, która pomoże spełnić Twoje marzenia, da Ci możliwość edukacji na najwyższym poziomie i otworzy na świat? Jeśli odpowiedź brzmi tak – dobrze trafiłeś!

Zobacz ofertę LO w Gilowicach! Pełną atrakcji, nowości i innowacji! Po prostu musisz ją przeczytać!

W nowym roku szkolnym proponujemy Ci 4 nowoczesne i atrakcyjne możliwości na zdobycie wykształcenia i zawodu, który pozwoli Ci zrealizować swoje pasje i marzenia i uczynić z nich atrakcyjny pomysł na życie.

Po pierwsze, klasa dwujęzyczna z wykładowym angielskim. Niepowtarzalna okazja do opanowania języka angielskiego na najwyższym poziomie, poznania zasad świata marketingu, biznesu, turystyki. Tylko tutaj będziesz nie tylko uczył się języka angielskiego, ale również wykorzystywał go żeby uczyć się innych przedmiotów.

Po drugie, klasa biologiczno-medyczna, która zwiększy Twoje szanse na wymarzone studia medyczne. U nas w praktyce sprawdzisz to o czym inni tylko Ci opowiedzą.Czekają zajęcia w najlepszych laboratoriach i wyjazdy edukacyjne.

Klasa matematyczno-inzynierska pozwoli Ci świetnie opanować nie tylko matematykę, ale też inne przedmioty ścisłe i świetnie przygotuje Cię do kariery w dziedzinach takich jak inżynieria i informatyka. A to tyko początek drogi żeby zostać drugim Billem Gates`em.

Nie zapomnieliśmy również o tych jeszcze niezdecydowanych lub tych, którzy chcą rozszerzać przedmioty, które dowolnie wybiorą. Klasa ogólna z dowolnymi rozszerzeniami to idealne miejsce własnie dla Ciebie.

Koniecznie przeczytaj więcej na temat propozycji LO w Gilowicach.

Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Nie zwlekaj. Nie wahaj się. Nie masz nic do stracenia a do zyskania bardzo dużo. Czekamy na Ciebie!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.